O Woskowane

Sortuj produkty
sortuj wg :

 Poznajmy się!

Woskowane to ręczna produkcja świec sojowych w unikatowych, starannie dobranych zapachach. W ofercie posiadamy także wkłady uzupełniające, woski sojowe do kominka, kominki ceramiczne oraz zawieszki zapachowe.

Nazwę Woskowane wymyśliła moja siostra, za co należą jej się ogromne podziękowania.

Wszystkie świece od początku do końca wykonywane są ręcznie, a kolorowe kokardki odzwierciedlają ich zapachy. W ofercie dostępne są świece w szkle i w betonie od firmy Moldness.

Świece posiadają drewniany knot, który podczas palenia wydaje charakterystyczny odgłos „skwierczenia”- niczym palone w kominku drewno.

Ideą Woskowane jest to, aby każdy nasz klient poczuł się wyjątkowy. Tworzone przez nas zapachy to połączenia często nieoczywistych aromatów, które razem dają niesamowity efekt. Dzięki, temu każdy z Was może znaleźć tu coś dla siebie!

Postawiliśmy na naturalność i prostotę. Wosk sojowy podczas spalania nie wytwarza toksycznych związków, dzięki temu jest bezpieczny i wyjątkowy.

Każdą świecę pakujemy w brązowy kartonik przewiązany wstążką, woski wkładamy do jutowych woreczków, a zawieszki zapachowe do papierowych torebek- wszystko w duchu jak najbardziej eco :)

Jesteśmy jedyną marką, która produkuje wkłady uzupełniające do swoich świec! Nie wyrzucaj opakowania- kup wkład i włóż go do betonowego/ szklanego słoiczka i ciesz się od nowa pięknym aromatem.

Zapraszamy Was do naszego pachnącego świata Woskowane! 

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl